Variable log (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Value
th: ค่า

en: Variable
th: ตัวแปร

en: Options
th: ตัวเลือก

en: All
th: ทั้งหมด

en: Details
th: รายละเอียด

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: Database log messages to keep
th: ข้อความล็อกฐานข้อมูลเพื่อเก็บ
