Varnish (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: None
az: Yoxdur

en: Caching
az: Keşlənib

en: General
az: Əsas
