Varnish (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Disabled
ru: Отключено

en: None
ru: Нет

en: Caching
ru: Кэширование

en: General
ru: Общий

en: here
ru: здесь

en: Running
ru: Запущен
