Varnish (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Status
fr: État

en: Disabled
fr: Désactivé

en: None
fr: Aucun(e)

en: Caching
fr: Mise en cache

en: General
fr: Général

en: here
fr: ici
