Varnish (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: None
hr: Nema

en: Caching
hr: Priručna memorija

en: General
hr: Općenito

en: here
hr: ovdje
