Varnish (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: None
ku: هیچ

en: Caching
ku: حەشارکردن

en: General
ku: گشتی
