Varnish (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: None
nl: Geen

en: General
nl: Algemeen

en: here
nl: hier

en: Running
nl: Bezig met uitvoeren
