Varnish (7.x-1.10) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: None
es: Ninguno

en: Caching
es: Caché

en: here
es: aquí

en: Running
es: Ejecutándose
