Varnish (7.x-1.10) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: None
fa: هیچ

en: Caching
fa: بکارگیری حافظه موقت

en: General
fa: عمومی

en: here
fa: اینجا
