Varnish (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Status
uk: Стан

en: None
uk: Немає

en: Normal
uk: Звичайне

en: General
uk: Загальне

en: here
uk: тут

en: Running
uk: Запущено
