Varnish (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Disabled
lv: Atspējots

en: None
lv: Nav

en: Caching
lv: Kešošana

en: General
lv: Galvenie

en: here
lv: šeit
