Varnish (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Caching
ps: پټيادوي

en: General
ps: ټوليز
