Varnish (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Status
be: Статус

en: Disabled
be: Выключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Caching
be: Кэшаванне

en: General
be: Агульны

en: Running
be: Працуе
