Varnish (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: None
cs: Žádné

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: General
cs: Obecné

en: here
cs: zde
