Varnish (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Status
et: Olek

en: Disabled
et: Keelatud

en: None
et: Puudub

en: Caching
et: Puhverdamine

en: General
et: Üldine

en: here
et: siin
