Varnish (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: None
sl: Brez

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: General
sl: Splošno
