Varnish (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: None
tr: Hiçbiri

en: Caching
tr: Önbellekleme

en: General
tr: Genel

en: here
tr: buraya

en: Varnish Control Key
tr: Varnish Kontrol Anahtarı

en: Varnish version
tr: Varnish sürümü

en: Select your varnish version.
tr: Varnish sürümünüzü seçin.
