Varnish (7.x-1.6) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Caching
hy: Քեշավորում

en: General
hy: Ընդհանուր
