Varnish (7.x-1.7) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: None
km: គ្មាន

en: Caching
km: ការ​ដាក់​ជា​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: General
km: ទូទៅ​
