Varnish (7.x-1.7) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Disabled
pt: Desativado

en: None
pt: Nenhum

en: Caching
pt: Armazenando em cache

en: General
pt: Geral
