Varnish (7.x-1.7) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: None
th: ไม่มี

en: Caching
th: ตั้งค่าแคช

en: General
th: ทั่วไป
