Varnish (7.x-1.7) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: None
ug: يوق

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: here
ug: بۇ يەر
