Varnish (7.x-1.7) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Disabled
vi: Tắt

en: None
vi: Không có

en: Caching
vi: Bộ nhớ đệm

en: General
vi: Tổng quát

en: here
vi: ở đây

en: Running
vi: Đang chạy
