Varnish (7.x-1.8) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: None
ast: Nengún

en: Caching
ast: Caché

en: General
ast: Xeneral
