Varnish (7.x-1.8) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Caching
fi: Välimuistin käyttö

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: here
fi: täällä

en: Varnish status
fi: Varnishin tila

en: !status_icon Varnish running. Observe more detailed statistics !link.
fi: !status_icon Varnish on käytössä. Tarkempia tilastoja on !link.
