Varnish (7.x-1.9) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Disabled
sk: Zakázané

en: None
sk: Žiadne

en: Caching
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: General
sk: Všeobecné

en: here
sk: tu
