Varnish (7.x-1.10) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: None
eu: Bat ere ez

en: Caching
eu: Cache-a

en: General
eu: Orokorra

en: here
eu: hemen
