Varnish (7.x-1.10) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Running
kn: ಚಾಲನೆಯಲ್ಲಿರುವ
