Varnish Tag Invalidate (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Save
be: Захаваць

en: General
be: Агульны

en: Entity
be: Сутнасць
