Varnish Tag Invalidate (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Entity
bo: དངོས་གཞི
