Varnish Tag Invalidate (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: Save
da: Gem

en: General
da: Generelt

en: The settings have been updated.
da: Indstillingerne er blevet opdateret.

en: Changes have been discarded.
da: Ændringerne er blevet forkastet.

en: Entity types
da: Enheds typer
