Varnish Tag Invalidate (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Save
el: Αποθήκευση

en: General
el: Γενικά

en: Entity
el: Οντότητα
