Varnish Tag Invalidate (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Tags
es: Etiquetas

en: Save
es: Guardar

en: Entity
es: Entidad

en: Entity types
es: Tipos de entidad

en: Cache tags
es: Etiquetas de cache
