Varnish Tag Invalidate (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Tags
fi: Tagit

en: Save
fi: Tallenna

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
