Varnish Tag Invalidate (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Tags
lv: Birkas

en: Save
lv: Saglabāt

en: General
lv: Galvenie

en: Entity
lv: Entītija
