Varnish Tag Invalidate (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Tags
cs: Štítky

en: Save
cs: Uložit

en: General
cs: Obecné

en: Entity types
cs: Typy entit
