Varnish Tag Invalidate (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Tags
nl: Labels

en: Save
nl: Opslaan

en: General
nl: Algemeen

en: Entity
nl: Entiteit

en: Entity types
nl: Entiteitstypen

en: Cache tags
nl: Cachetags
