Varnish Tag Invalidate (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Tags
pl: Tagi

en: Save
pl: Zapisz

en: General
pl: Ogólne

en: Entity
pl: Encja

en: Entity types
pl: Typy encji

en: Cache tags
pl: Znaczniki pamięci podręcznej
