Varnish Tag Invalidate (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Tags
ru: Теги

en: Save
ru: Сохранить

en: General
ru: Общий

en: Entity
ru: Сущность

en: Entity types
ru: Типы сущностей

en: Cache tags
ru: Теги кэша
