VBO export (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Export
es: Exportar

en: Views
es: Vistas

en: Not found
es: No encontrado

en: Click here
es: Pulse aquí

en: Strip HTML tags
es: Eliminar etiquetas HTML

en: An error occurred.
es: Ha ocurrido un error.

en: Export as csv
es: Exportar como csv

en: Export as xlsx
es: Exportar como xlsx

en: Export file generated. !link to download, link will expire in 3 hours.
es: Exportar archivo generado. !link para descargar, el link expirará en 3 horas

en: Operation didn't produce any output.
es: La operación no produjo ningún resultado.
