VBO export (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Export
nl: Exporteren

en: Views
nl: Overzichten

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Click here
nl: Klik hier

en: Strip HTML tags
nl: HTML-elementen verwijderen
