VBO export (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Export
de: Exportieren

en: Views
de: Ansichten

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Click here
de: Hier klicken

en: Strip HTML tags
de: HTML-Tags entfernen

en: An error occurred.
de: Ein Fehler ist aufgetreten
