VBO export (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Export
pl: Eksportuj

en: Views
pl: Widoki

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Strip HTML tags
pl: Usuń znaczniki HTML

en: PHPExcel library
pl: Biblioteka PHPExcel
