VBO export (7.x-1.3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Export
hu: Exportálás

en: Views
hu: Nézetek

en: Not found
hu: Nem található

en: Click here
hu: Ide kell kattintani

en: Strip HTML tags
hu: HTML jelölők eltávolítása
