VBO export (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Export
uk: Експортувати

en: Views
uk: Види

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Strip HTML tags
uk: Вилучати HTML-теґи

en: An error occurred.
uk: Помилка.
