VBO export (7.x-1.4) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Export
it: Esporta

en: Views
it: Viste

en: Not found
it: Non trovato

en: Click here
it: Clicca qui

en: Strip HTML tags
it: Rimuovi i tag HTML
