VBO export (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Export
gl: Exportar

en: Views
gl: Vistas

en: Not found
gl: Non atopada

en: Click here
gl: Pega o código da vista aquí

en: Strip HTML tags
gl: Eliminar etiquetas HTML
