VBO export (7.x-1.5) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Export
lv: Eksportēt

en: Views
lv: Skati

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Click here
lv: Klikšķiniet šeit

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus
