Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Search
cy: Chwilio

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Replace
cy: Ailosod

en: Properties
cy: Priodweddau
