Views Bulk Operations Search & Replace (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Search
de: Suche

en: Views
de: Ansichten

en: Fields
de: Felder

en: Search and Replace
de: Suchen und Ersetzen

en: Replace
de: Ersetzen

en: Case Sensitive
de: Groß-/Kleinschreibung beachten

en: Advanced Options
de: Erweiterte Optionen

en: Properties
de: Eigenschaften

en: - All -
de: - Alle -

en: Fields for @bundle_key @label
de: Felder für @bundle_key @label

en: Display values
de: Werte anzeigen

en: Select which values the action form should present to the user.
de: Die Werte auswählen, die das Aktionsformular dem Benutzer anbieten soll.
